NachrichtenNaszym atutem jest domowa atmosfera, dobra domowa kuchnia z powidłami własnej roboty oraz ciastem domowym. Ogrzewane pokoje, grzane podłogi w łazienkach, telewizja kablowa z 67 programami.

Organizujemy zarówno konferencje wraz z noclegiem jak i przyjęcia okolicznościowe.

Nasze usytuowanie - bliskość plaży, 50 metrów, daje możliwość odpoczynku i relaksu przy przepięknych, romantycznych zachodach słońca oraz powiewach morskiego wiatru. Wycieczki plażą w stronę Dziwnówka oraz Międzywodzia dają możliwość wypoczynku dla wczasowiczów lubiących długie spacery wzdłuż morskiego wybrzeża.

Po takim aktywnym relaksie zapraszamy do naszej restauracji, gdzie przy ogniach strzelających z kominka, można zjeść domowe jedzenie z dobrze skomponowanym winem do posiłku oraz domowym deserem. Sami pieczemy ciasta, których smak jest niepowtarzalny. Do tego serwujemy smakowitą, aromatyczna kawę z dużą ilością mleka lub bez, w zależności od
gustu naszych klientów.

Dla amatorów zwiedzania polecamy odwiedzenie Kamienia Pomorskiego. Jest tam przepiękna Katedra oraz warte uwagi Muzeum Kamieni, mieszczące się w zabytkowej baszcie. Prezentuje ono bogatą ekspozycję minerałów i skamieniałości, wystawę dinozaurów, dwa punkty widokowe na baszcie oraz mały sklepik z pamiątkami. Czynne od 10.00 do 18.00, poza sezonem od 11.00 do 17.00, od wtorku do niedzieli. W Katedrze można zapoznać się z katedralnym skarbcem, oglądnąć wirydarz oraz w sezonie letnim posłuchać koncertów organowych.

Bliskość Wolińskiego Parku Narodowego dająca możliwość obserwacji żubrów oraz unikalnej fauny i flory tego regionu, oraz miejsc widokowych położonych w niedalekiej odległości od głównej trasy prowadzącej do Międzyzdrojów np. punkt Gosań, najwyższe wzniesienie nad morzem lub Kawczą Górę, skąd będziemy mogli podziwiać piękną okolicę.

Dla miłośników militarii polecamy poligon broni V3 oraz fort Gerharda, czyli XIX fortyfikację wraz z siecią podziemnych bunkrów.

Dla lubiących rejsy statkiem polecamy wycieczkę statkiem po zalewie kamieńskim lub wyprawę w morze.

Amatorów jazdy konnej zapraszamy np. do stadniny koni we Wrzosowie. Ośrodek oferuje całoroczną jazdę konną dla dorosłych i dzieci, przejażdżki bryczką a w sezonie zimowym saniami. Uzdrowisko Kamień Pomorski oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych m.in. zawijania borowinowe, kąpiele w basenie solankowym, zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, chelatacji i inne.

Naszą ofertą specjalną adresowaną do grup zorganizowanych są polowania na zwierzynę łowną (zgodnie z kalendarzem łowieckim) oraz połowy ryb na morzu z łodzi rybackiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, który chcą odpocząć i nabrać sił do dalszej, intensywnej pracy.