Strona główna

 

 

 

Komfortowy wypoczynek cały rok  - wyśmienita kuchnia, miła obsługa. 


Serdecznie zapraszamy do pensjonatu „BOSS", który powstał na fundamentach restauracji „BOSS".

Nasz lokal cieszył się popularnością zarówno wśród mieszkańców Dziwnowa, okolic oraz tłumu wczasowiczów wypoczywających w tym polskim kurorcie. Drewniana konstrukcja lokalu została zburzona i zastąpiona solidnym, murowanym budynkiem, który mieści na parterze restaurację a na dwóch piętrach pokoje gościnne.

Pensjonat „BOSS" jest lokalem spełniającym oczekiwania najbardziej wybrednych gości. Posiadamy 15 pokoi 2-3 osobowych, ogrzewanych, wyposażonych w łazienkę, dostęp do internetu, sejf do przechowywania kosztownoci oraz lodóweczkę. Posiadamy również komfortowy apartament dla lubiących luksus.

W recepcji pensjonatu można wypożyczyć odpłatnie leżaki oraz parawany plażowe. 

Na zyczenie naszych gości zapewniamy  transport na lotnisko w Goleniowie, do pociągu lub na przeprawę promową - usługa ta jest płatna.

Nasze pokoje spełniają europejskie standardy dot. ich wielkości oraz ich komfortowego wyposażenia. Dla naszych gości mamy do dyspozycji duże, nowoczesne, przestrzenne tarasy gdzie jest możliwość wypicia kawy na świeżym powietrzu lub poczytania książki. Zarówno w pokojach pensjonatowych jak i w części restauracyjnej obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz obiektu lub na tarasach.

Bezpieczeństwo naszych gości zapewniamy poprzez recepcję czynną całą dobę (w sezonie letnim) oraz całoroczny monitoring obiektu. 

W naszym Pensjonacie - Restauracji można zapłacić za pobyt kartą bankową.

Zarówno Pensjonat jak i Restauracja jest czynny cały rok.

Restauracja „BOSS" zaprasza zarówno naszych gości jak i osoby, które nie zamieszkują pensjonatu na smaczne, skomponowane ze smakiem i przewidziane na każdą kieszeń posiłki. Do posiłków serwujemy dobrze skomponowane trunki.

Serdecznie zapraszamy nad nasze piękne, polskie morze do Dziwnowa.

Jeśli zdecydowali już się Państwo na pobyt w naszym Pensjonacie, prosimy o wpłatę zadatku na nasze konto lub przelewem pocztowym, w wysokości 50 % wartości usługi. Pozostała należność płatna przy zameldowaniu, w dniu przyjazdu. Niewykorzystanie świadczenia podczas trwania pobytu , jak również skrócenie pobytu nie zobowiązuje Pensjonatu BOSS do zwrotu wniesionej opłaty -REGULAMIN BOSS.

Rezerwacja oznacza akceptację naszego Regulaminu.
Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.
Serdecznie zapraszamy.

Nasz adres:
Pensjonat „BOSS"
ul. Kościelna 11
72-420 Dziwnów 

Recepcja tel. 0048 91 3212885  czynna w godz. od 10.00 do 17.00 lub 601 84 96 88 .

mail: biuro@pensjonat-boss.pl
www.pensjonat-boss.pl